Platby

Mateřská škola Prostějov, Partyzánská ul.34, Prostějov 796 01

Stravování dětí

Na stravu se dítě přihlašuje den předem do 10.00 hodin nejpozději. Při nepřítomností dítěte v mateřské škole je možno si první den nahlášenou stravu vyzvednout do 12.00 hodin.

Cena stravy pro děti 3 - 6 let

přesnídávka         7,-    Kč

oběd                    18,-   Kč

svačina                 7,-    Kč

celkem                 32,-   Kč

Cena stravy pro děti 7 - 10 let

přesnídávka          7,-     Kč

oběd                      20,-   Kč

svačina                  7,-    Kč

celkem                  34,-   Kč

Způsob úhrady

školného a stravného

Stravné a školné se platí předem vždy nejpozději do 15. dne v měsíci.

Na počátku docházky dítěte do mateřské školy zaplatí rodiče

1.040,- Kč (školné 440,- a stravné 600,-) na měsíc září. Při nepřítomnosti dítěte se přeplatky převádějí do dalšího měsíce.

Předškoláci a děti s odkladem školní docházky jsou od školného osvobozeni, platí  pouze stravné.

Prosíme rodiče,

aby při úhradě školného a stravného převodem z účtu, zapsali správně variabilní symbol a aby do kolonky „zpráva pro příjemce“ napsali jméno dítěte.

E.Zbořilová, vedoucí ŠJ